ICE Book Reader Pro 9.6.4 Russian
ICE Book Reader

ICE Book Reader - потужна читалка електронних текстів (книг). Також можна використовувати ICE Book Reader Pro як телепромптера. ICE Book Reader Professional - це перша альтернативна читалка для. LIT і. CHM файлів що не використовує компоненти Microsoft Reader або Microsoft HELP. Також можливо використовувати ICE Book Reader Professional як елементарний конвертер файлів: TXT-HTML, HTML-TXT, TXT-DOC, DOC-TXT, PDB-TXT, LIT-TXT, FB2-TXT і т.д. з конвертацією різних кодових сторінок.

Детальніше...
 
OpenOCR CuneiForm v0.12
OCR CuneiForm

OCR CuneiForm безкоштовна система оптичного розпізнавання сканів найбільшого російського розробника програмного забезпечення Cognitive Technologies, яка забезпечує вигідно швидке і високоякісне перетворення звичайних паперових документів та електронних графічних файлів, одержуваних, наприклад, з планшетного сканера або факсу, в повністю редагований текст, який вже готовий для подальшої роботи з ним в відомих текстових редакторах.

Детальніше...
 
OpenOffice.org 4.1.6
OpenOffice.org 3.3.0

OpenOffice.org безкоштовна та достойна альтернатива звичайному пакету офісних додатків Microsoft Office. Включає в себе декілька основних додатків, зіставних по можливостях з аналогічними додатками з пакету Microsoft Office: Writer - власний текстовий процесор; Calc - середовище електронних таблиць; Impress - створення редагування і перегляд мультимедійних презентацій; Draw - зручний редактор векторної графіки; Math - редактор обробки математичних формул. Одна з украй позитивних якостей - можливість повноцінної роботи всіх цих додатків з відповідними документами форматів MS Office.

Детальніше...
 
Adobe Reader DC 2019.012.20034, 11.0.23 EN + RUS
Adobe Reader 10.0

Adobe Reader програма для перегляду і друку документів що мають формат PDF. Версії 6.x і вище підтримують програвання вбудованих в документи файлів QuickTime, Macromedia Flash, Real і Windows Media; роздруковувати документів через бездротові мережі та інші потрібні, важливі удосконалення.

Детальніше...
 
Foxit Reader 9.6.0.25114 + RU
Foxit Reader 5.0

Foxit PDF Reader проста та зручна у використанні програма, яка замінює громіздкий, повільний і не дуже зручний Adobe Reader. Вона відкриває файли формату pdf  майже миттєво. Інтерфейс у Foxit Reader зручний і інтуїтивно зрозумілий без надмірностей, а додаткові надналаштування на зразок конвертера в PDF і плагінів для анотації / заповнення форм дозволяють вам здійснювати елементарне  редагування потрібних документів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5
Rambler's Top100