Wise Disk Cleaner 10.2.4.775
Wise Disk Cleaner 6.11

Wise Disk Cleaner - швидка, безкоштовна програма, проста у використанні, яка служить ефективним засобом очищення жорстких дисків ПК від неактуальних, невикористовуваних і тимчасових файлів. Підтримується робота з більш ніж п'ятдесятьма типами файлів, але при необхідності ви легко зможете додати за власним бажанням нові формати. Після того як утиліта Wise Disk Cleaner відпрацює програмний процес, ви якщо захочете, можете, переглянути список усіх виявлених та тих що підлягають видаленню файлів.

Чому Wise Disk Cleaner?
Рейтинг 5 зірок від CNET

Wise Disk Cleaner є єдиним інструментом очищення диска, який оцінюється в 5-зірок від журналу CNET, а також рекомендований іншими авторитетними інтернет - виданнями науки і техніки, такими як ZDNet, CHIP, Microsoft TechNet Magazine та іншими.

Швидкий і легкий
Wise Disk Cleaner використовує новий удосконалений алгоритм, що є його ключовою перевагою. Знадобиться всього кілька секунд, щоб просканувати весь диск. Більш того, Wise Disk Cleaner дуже простий в експлуатації підійде новачкам і для профі (підтримка командного рядка передбачена).

Параметри очищення
Утиліта чистить тимчасові файли, історію завантажень, історію відвіданих сторінок, форми історії, недійсні ярлики, сліди, кеш, куки, паролі, Компоненти Windows і багато інших непотрібних файлів.

Розширені можливості очищення
Ви можете шукати файли, які хочете видалити за їх характерними розширеннями. Ця функція передбачена лише для досвідчених користувачів.

Системи оптимізації
Вона видаляє з операційної системи Windows її стандартні компоненти, які вам не потрібні більше, такі як зразки картинок, зразки музики, зразки відео, IME файли, файли довідки, файли інсталяції, базові налаштування кеш і так далі.

Розмір: 5 Мб

Завантажити Wise Disk Cleaner

Завантажити Wise Disk Cleaner Portable


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Rambler's Top100