Startup Delayer v 3.0.363 Final
Startup Delayer

Startup Delayer - ця корисна безкоштовна утиліта виявиться корисною всім користувачам ПК, у кого при старті системи спостерігається завантаження великої кількості програм. Startup Delayer дозволить гнучко виставити затримку на запуск цим програмам. Тим самим Windows виконає більш рівний і швидкий старт, адже без використання цієї простої утиліти операційна система спробує при старті запустити всі наявні інстальовані програми відразу, на що у неї йде і дорогоцінний час, і сили ресурсів. Та й роботяга жорсткий диск в цьому випадку напружується менше.

Startup Delayer робить можливим оптимізувати процес завантаження додатків, відкладаючи їх запуск, при старті системи.

Затримка початку роботи додатків під час запуску, дозволяє набагато швидше зробити комп'ютер готовим для використання. Потім Startup Delayer почне відстрочений запуск ваших програм з налаштовуваною тимчасовою затримкою, коли комп'ютер менш завантажений процесами і знаходиться в режимі так званого швидкого холостого ходу.

Чи багато потрібно часу, до того коли Ваш комп'ютер не стане готовий до використання? Ви вважаєте, що комп'ютер дійсно не реагує на маніпуляції навіть при тому, що повністю видно Робочий стіл? Ви хочете гнучкого контролю над тим, що запускається на вашому комп'ютері і в якій послідовності?

Коли Windows завантажує свій файлу запуску, він намагається здійснити старт всіх програм, одночасно. Тому, якщо у вас буде великий список завантажуваних програм з початку моменту запуску Windows, кожен додаток буде намагатися захопити ресурси процесора і дисків одночасно, що може помітно навантажити ПК.

Якщо кожна програма намагається зробити це в один і той же час, ви скоро помітите, що уповільнення відбувається через центральний процесор, що намагається допомогти всім програмам завантажитися, і жорсткий диск, який бажає отримати доступ до великої кількості файлів одночасно.

Startup Delayer дозволяє створити певний порядок в цьому процесі шляхом визначення кращого часу для запуску окремо взятого додатка. Ви можете зробити це на підставі своїх спостережень наскільки завантажений комп'ютер, або встановити довільний момент часу.

Розмір: 8 Mб

Завантажити Startup Delayer v 3.0.363

Завантажити Startup Delayer v 3.0.359


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Rambler's Top100