iTunes 12.7.4 Build 76 Free
iTunes Free

iTunes - це безкоштовний багатий функціональними можливостями додаток від компанії Apple, який завжди Вам допоможе впорядкувати зібрану домашню медіа колекцію і відтворювати відео і музику на вашому ПК. Завдяки цьому в робочому середовищі популярних сервісів iTunes так зручно, легко читати, грати, дивитися і слухати. З багатофункціональної програмою iTunes всі ваші iPod classic, iPod touch, iPod shuffle або iPod nano завжди зможуть вас порадувати. Всього лише досить вибрати вподобані пісні, фільми, альбоми, телешоу або аудіокниги знаходяться на комп'ютері Mac або PC і синхронізувати все це на ваш iPod.

В арсеналі медіатеки iTunes списки фільмів, музики, та інших доступних файлів розташовані на великих зручних панелях юзабіліті. Можна запросто відшукати вподобану музику за представленими в каталозі альбомами, а їх опубліковані барвисті обкладинки допоможуть швидше відсортувати і знайти те, що потрібно. При натисканні на альбом, він відкриється в режимі розширеного вигляду. Ви зможете переглянути список доріжок, перегорнути список всіх присутніх рекомендацій того, що є на вітрині, тому ви зможете відразу включити відтворення мелодії і далі продовжити пошук. Коли ви точно знаєте, що потрібно знайти, то достатньо всього лише ввести ключове слово в поле пошуку, і з'явиться список всіх альбомів, виконавців, пісень, фільмів і книг, в назвах яких присутнє це ключове слово.

Основні можливості програми:

  • Величезна медіатека iTunes добре оформлена і представлена на великих зручних панелях списками фільмів, музики та іншими файлами.
  • У iTunes є можливість легко впорядкувати всю Вашу музичну колекцію. Кожен альбом або пісня, які ви імпортуєте в iTunes, автоматично потрапляє в медіатеку.
  • Всього одного натискання достатньо, щоб подивитися фільм або телепередачу, послухати пісню, включити подкаст або звичайну аудіокнигу або ж прослухати лекцію з iTunes U. iTunes LP дозволить також подивитися відео прочитати текст пісні, примітки, і багато іншого.
  • Популярна функція Genius знайде у вашій власній музичній бібліотеці пісні які чудово поєднуються і створить з них мікси, які вам неотменно сподобаються.
  • В оболонці iTunes Store в самому центрі виставлені наші улюблені матеріали.
  • iTunes Match функція яка дозволяє зберігати всю колекцію музики в iCloud, і навіть ті композиції, які спочатку були імпортовані з CD і DVD-дисків.
  • З багатофункціональної програмою iTunes всі ваші iPod classic, iPod touch, iPod shuffle або iPod nano завжди зможуть вас порадувати. Всього лише досить вибрати вподобані пісні, фільми, альбоми, телешоу або аудіокниги знаходяться на комп'ютері Mac або PC і синхронізувати все це на ваш iPod.

Завантажити iTunes Free (32-bit) 191 Мб

Завантажити iTunes Free (64-bit) 247 Мб


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Rambler's Top100