Free Hide IP 4.2.0.8 Free
	 Free Hide IP

Free Hide IP - безкоштовна програмна версія яка служить для захисту від проникнення хакерів і крадіжок персональної конфіденційної інформації. Чи не є секретом, що почастішали останнім часом випадки крадіжки приватної інформації, які стають все більш поширеною проблемою в житті сучасного суспільства. Знахабнілі хакери тільки й чекають зручного моменту щоб проникнути в будь - який незахищений комп'ютер користувача. Для того аби завжди залишатися в безпеці перебуваючи в Інтернеті, бажано тримати вашу IP адресу закритою від зазіхання інших осіб.

Творці цієї програми рекомендують Вам безкоштовне та ефективне рішення приховати свою адресу IP. Використовуючи версію безкоштовної Hide IP, щоб приховувати свою реально використовувану адресу IP, ви можете легко робити анонімний веб-серфінг у всесвітній павутині, максимально захистити комп'ютер від відомих хакерських атак і інших видів небезпеки, елементарним натисканням потрібної кнопки. Ключовы можливості Free Hide IP:

• Зміна IP адреси, під час перегляду сторінок в Інтернеті, сторонні особи ніколи не матимуть можливості дізнатися вашу поточну реальну IP адресу.

• Мандруйте анонімно в Інтернет і отримуйте додатковий захист від шкідливих веб-сайтів, крадіжки особистої інформації і хакерів, які стабільно відстежують щоденну діяльність в мережі Інтернет або норовлять вкрасти вашу цінну ділову, а також особисту конфіденційну інформацію.

• У середовищі безкоштовної версії цього програмного продукту, в доступі тільки одна з країн в опціях надання вибору IP країни. Отже, версія програми що поширюється на безкоштовній основі, не надає можливості вибирати IP іншої країни крім призначеного опціями автоматично. Вибір вже зроблено програмою, за замовчуванням.

• Великий функціонал програми дозволяє приховувати Ваш реальну IP адресу в заголовках повідомлень електронної пошти та відправляти анонімне повідомлення через будь-яку іншу поштову веб-систему, наприклад, Hotmail і Gmail.

• Основна можливість оперативно приховати вашу діючу реальну IP адресу з безкоштовною версією програми Hide IP, яка відкриє вам доступ на будь-який форум або веб-сайт,заблокований коли-небудь.

Завантажити Free Hide IP Free (3 Мб)


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Rambler's Top100