DriverPack Solution 17.7.85 / 17.4.5 Full Desktop +Notebook
Driver Pack Solution

DriverPack Solution - це найпотужніший і затребуваний програмний комплекс для вирішення проблем за допомогою автоматичного пошуку, встановлення, а також оновлення вже наявного реєстру драйверів. Головне що всі ці дії по завантаженню та актуалізації версії драйвера вона виконає абсолютно безкоштовно.

Вона є універсальним менеджером з інсталяції необхідного драйвера для всіх версій Windows. На відміну від рідної вбудованої в операційку Windows 7 функції оновлення складу драйверів, цією простою і зрозумілою програмою можна скористатися навіть без наявності підключення до Інтернету, щоб здійснити пошук / встановлення драйверів не тільки на пристрої стандартних, популярних вендорів (як у випадку з відомою Windows Update ).

Основні можливості продукту:

  • Автоматичний пошук і коректне встановлення потрібного драйвера Всього за ~ 5 хвилин виконає інсталяцію необхідного драйвера практично на будь-який комп'ютер чи ноутбук.
  • Заощадить Ваш дорогоцінний час Закачавши драйвери всього один раз, більше не доведеться витрачати час на їх вимотуючі пошуки.
  • Будь-який тип драйвера для конкретно взятого комп'ютера Вся збірка драйверів на одному DVD-диску! Суттєво спростить завантаження з Інтернету нових версій драйверів.
  • Інтегрована функція яка дозволяє при необхідності оновити драйвери Відшукає і оновить існуючі версії драйверів до більш актуальної версії.
  • Windows XP / Vista 7/8 / Підтримка усієї лінійки сучасних ОС! Як популярних 32-х, так і сучасної 64-х бітної версії систем!
  • Зручність в повсякденному використанні на роботі і вдома Оснащений зрозумілим і простим інтерфейсом.

Завантажити DriverPack Online (2.35 MB)

Завантажити DriverPack Solution for DVD (ISO) 17.7.4 (torrent) (11.5 GB)

Завантажити DriverPack Solution Lite v13 (9.08 MB)


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Rambler's Top100