Google Chrome 74.0.3729.157
Google Chrome 14.0

Google Chrome – це браузер, що забезпечує більш зручну, швидку і безпечну роботу в Інтернеті, який має спрощений дизайн, що полегшує роботу  . Chrome спроектований співробітниками Google з нуля, а для обробки HTML використовує двигун Webkit, який вже застосовує браузер Apple Safari.

Детальніше...
 
KeePass Password Safe 2.42.1/1.37 Free

KeePass Password Safe 2.16

KeePass Password Safe простий та надійний менеджер паролів. Дана програмна розробка дозволяє в зручному для користувачів вигляді зберігати важливі дані доступу (логіни та паролі) в базі у закодованому виглядіі. Розробники продукту повідомляють, що таке кодування відбувається за допомогою елементарних надійних і безпечних алгоритмів шифрування AES і Twofish.

Детальніше...
 
DriverMax 10.19.0.63
DriverMax

Задача DriverMax состоит в определении драйверов установленных в Вашей операционной системе. После завершения процесса поиска можно выбрать все (или только необходимые) драйверы и скопировать их в папку либо запаковать в zip-архив.

Детальніше...
 
Malwarebytes Anti-Malware Free 3.7.1.2839 Build 10654
Malwarebytes Anti-Malware Free

Malwarebytes Anti-Malware Free - высокоэффективное приложение антивредоносного программного обеспечения, которое полностью и корректно удаляет даже самое усовершенствованное вредоносное программное обеспечение и шпионское ПО. Средство также является одним из самых резвых, самых эффективных высокоскоростных сканеров и anti-malware из лидирующих сегодня на рынке. Эта программа - совершенное дополнение к обороноспособности Вашего ПК.

Детальніше...
 
Freemake Video Converter 4.1.10.243

Freemake Video Converter

Freemake Video Converter – це зручний, безкоштовний додаток з універсальними можливостями, який представляє для користувачів набір інструментів для швидкого конвертування відеоматеріалів у більшість поширених форматів, їх подальшого редагування і наступного запису на оптичні інформаційні носії. Озброївшись Freemake Video Converter затяті ентузіасти також зможуть виконати деякі інші корисні дії, наприклад, підготувати наявні матеріали до перегляду на екрані специфічних пристроїв і мобільних гаджетів, спритно створювати якісні, яскраві слайд-шоу і витягти за потреби звуковий супровід з вподобаного фільму.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 42
Rambler's Top100