Комунікація та зв'язок

загрузка...
загрузка...
Wise Disk Cleaner 10.1.7.766
Wise Disk Cleaner 6.11

Wise Disk Cleaner - швидка, безкоштовна програма, проста у використанні, яка служить ефективним засобом очищення жорстких дисків ПК від неактуальних, невикористовуваних і тимчасових файлів. Підтримується робота з більш ніж п'ятдесятьма типами файлів, але при необхідності ви легко зможете додати за власним бажанням нові формати. Після того як утиліта Wise Disk Cleaner відпрацює програмний процес, ви якщо захочете, можете, переглянути список усіх виявлених та тих що підлягають видаленню файлів.

Детальніше...
 
WinUtilities 15.52
WinUtilities

WinUtilities - безкоштовне програмне рішення по оптимізації робочого процесу ПК продукт класу "все-в-одному". Включає більше 25-ти необхідних інструментів для систематичного очищення, своєчасної оптимізації і помітного прискорення роботи Вашої операційної системи!

Детальніше...
 
GPU-Z 2.18.0 EN +RU
GPU-Z 0.5.4

GPU-Z предназначен для определения модели установленной видеокарты, а также выдает о ней подробную информацию. С ее помощью вы можете узнать рабочие частоты GPU и памяти (а также их размер и тип), версию BIOS и драйверов в вашей системе, а также температуру и напряжение на каждом из его компонентов. GPU-Z поддерживает все модели видеокарт от компаний NVIDIA и ATI, как старые, так и самые новые.

Детальніше...
 
Unreal Commander v3.57 (build 1405)
Unreal Commander

Unreal Commander двохпанельний безкоштовний файловий менеджер для всієї лінійки версій операційної системи Windows. Двійник Total Commander має: інтерфейс що складається з двох панелей; Підтримує UNICODE; Оснащений розширеним пошуком файлів; Пакетне перейменування каталогів і файлів; Існує синхронізація каталогів; Широка підтримка архівів ZIP, RAR, TAR, ACE, CAB, JAR, LHA;

Детальніше...
 
Opera 58.0.3135.107 / Opera@USB 30.0/12.18 Final
Opera 11 USB

Opera - потужна безкоштовна програма, яка надає безліч зручних та відмінних функцій для швидкої та економної навігації в Інтернеті. Сьогодні це вже не просто браузер, але й значний набір інших корисних сервісів і послуг, серед яких можна виділити надсилання та отримання електронної пошти, завантаження файлів, доступ до ftp - серверів, ведення списку контактів та інше ...

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 42
Rambler's Top100