AMD Radeon Software Crimson Edition 19.1.1
ATI Catalyst Radeon 11.7

AMD Radeon Software — пакет фирменных драйверов Catalyst для видеокарт производства AMD, предлагающий широкий набор функций и надежный контроль работоспособности видеокарт AMD. Пакет содержит полный набор видеодрайверов и утилиты для их использования.

Детальніше...
 
KeePass Password Safe 2.41/1.37 Free

KeePass Password Safe 2.16

KeePass Password Safe простий та надійний менеджер паролів. Дана програмна розробка дозволяє в зручному для користувачів вигляді зберігати важливі дані доступу (логіни та паролі) в базі у закодованому виглядіі. Розробники продукту повідомляють, що таке кодування відбувається за допомогою елементарних надійних і безпечних алгоритмів шифрування AES і Twofish.

Детальніше...
 
Calibre v 3.37.0 Free Rus + Portable
Calibre

Calibre – є вільно поширюваною бібліотекою електронної книги з відкритим вихідним кодом. Це додаток для управління книжковою базою розроблене спільнотою користувачів електронних книг для читачів цифрових книг. Вона має достатньо корисних функцій, які задовольнять навіть самих вибагливих е-книголюбів.

Детальніше...
 
VLC Media Player 3.0.6

VLC Media Player 1.1.11

VLC Media Player - универсальный мультимедиа проигрыватель для воспроизведения различных форматов аудио и видео. При этом VLC Media Player не требует установки никаких дополнительных модулей, поскольку все кодеки уже содержатся в нем. VLC media player также может транслировать мультимедиа-потоки из видео файлов, видео дисков, небольшой сети и Интернета с поддержкой протокола IPv4 и IPv6.

Детальніше...
 
Vit Registry Fix 12.9.4 Free
Vit Registry Fix

Vit Registry Fix оснащений потужним засобом автоматичного сканування і видалення знайдених самих різних типів помилок. Vit Registry Fix зможе відшукати більше п'ятдесяти різновидів варіантів помилок системного реєстру, які розділені на категорії для більшої зручності, всього їх є 12. Крім того існує можливість видалення ключів у ручному режимі з розділів гілок Software.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 42
Rambler's Top100