Mozilla Firefox 61.0.1 + Mozilla FireFox Portable
Mozilla Firefox 6.0 + portable

Mozilla Firefox швидкий, функціональний, технологічно постійно розширюваний за можливостями браузер заснований на "двигуні" Mozilla. Firefox підтримує вкладки (tabs) - ви можете відкрити в одному вікні декілька сторінок . Також ви можете завантажувати посилання у фоновому режимі не переходячи з тієї сторінки, на якій ви перебуваєте. Перевагою портативної версії є постійне збереження закладок та налаштувань. Також є можливість  оновлення через інтернет до останньої актуальної версії.

Детальніше...
 
Opera 54.0.2952.60 / Opera@USB 30.0/12.18 Final
Opera 11 USB

Opera - потужна безкоштовна програма, яка надає безліч зручних та відмінних функцій для швидкої та економної навігації в Інтернеті. Сьогодні це вже не просто браузер, але й значний набір інших корисних сервісів і послуг, серед яких можна виділити надсилання та отримання електронної пошти, завантаження файлів, доступ до ftp - серверів, ведення списку контактів та інше ...

Детальніше...
 
TagScanner 6.0.30
TagScanner

TagScanner - потужна, зручна програма для поліпшення організації та управління наявними музичними архівами. TagScanner здатний перейменовувати музичні файли різних форматів так, щоб в їхніх іменах містилася інформація з тегів. Програма також дозволяє легко згенерувати потрібний тег на ім'я директорії / файла або за необхідності змінити значення потрібних полей в пакетному режимі.

Детальніше...
 
VirtualBox 5.2.16 r123759
VirtualBox 4.1

VirtualBox программа для запуска на одном компьютере нескольких виртуальных операционных систем. VirtualBox - это удобный и функциональный инструмент для виртуализации, рассчитанный как на корпоративных, так и на домашних пользователей. Программа поддерживает много разных гостевых систем семейства Windows, а также DOS, Linux и OpenBSD.

Детальніше...
 
Driver Magician Lite 4.77
Driver Magician Lite

Driver Magician - это профессиональное решение для сохранения резервной копии драйверов устройств, а так же для восстановления драйверов устройств из резервной копии. Программа идентифицирует все установленные в Вашей операционной системе устройства, извлекает с жесткого диска сопоставленные этим устройствам драйверы и сохраняет их в том виде, который выбираете Вы сами. А после этого, когда Вы форматируете свой жетский диск и переустанавливаете операционную систему.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 42
Rambler's Top100