Комунікація та зв'язок

загрузка...
загрузка...

Google Chrome 56.0.2924.87
Google Chrome 14.0

Google Chrome – це браузер, що забезпечує більш зручну, швидку і безпечну роботу в Інтернеті, який має спрощений дизайн, що полегшує роботу  . Chrome спроектований співробітниками Google з нуля, а для обробки HTML використовує двигун Webkit, який вже застосовує браузер Apple Safari.

Детальніше...
 
AllPlayer 7.1.0.0
AllPlayer

AllPlayer - Польський відеоплейєр, який підтримує безліч відомих форматів таких як (AVI/MPEG/MP3 DIVX /), також безпосередньо працює з DirectX, особливо не навантажуючи систему. Маючи в складі купу вбудованих корисних «фішок», наприклад, можете легко створювати субтитри, присутнє регулювання швидкості, підтримується одночасна робота з групою файлів, скіни і ефект антизаморожування.

Детальніше...
 
oCam Screen Recorder & Capture Free 366.0
oCam Screen Recorder & Capture

oCam Screen Recorder - безкоштовна і проста у повсякденному використанні програма, що дозволяє легко, швидко і якісно проводити запис на відео в реальному часі усього, що відбувається на моніторі комп'ютера. Належне кодування (стиснення) отриманого відео відбувається наявними кодеками, які були попередньо встановлені в системі. Для запису дій можна вибірково призначати захоплення всього екрану, підібрати області з готовим розміром, самому задати необхідний розмір області запису (за допомогою миші) або вільно визначити робоче вікно якої небудь відкритої програми, користувальницький інтерфейс якої буде відкритий для запису.

Детальніше...
 
Sweet Home 3D 5.4

Sweet Home 3D 3.3

Sweet Home 3D - бесплатная программа для проектирования дизайна интерьера, с возможностью просмотра созданного вами шедевра в 3D. С помощью этой программы можно без особых усилий создавать детальные планы как одной комнаты, так и всего дома или квартиры, после чего разместить окна, двери и мебель по своему усмотрению. Если в каталоге Sweet Home 3D нету подходящей вам по размеру мебели, то с помощью редактирования вы можете выставить свои размеры. Модели интерьера постоянно обновляются и их можно бесплатно скачивать с сайта разработчика.

Детальніше...
 
ICE Book Reader Pro 9.6 Russian
ICE Book Reader

ICE Book Reader - потужна читалка електронних текстів (книг). Також можна використовувати ICE Book Reader Pro як телепромптера. ICE Book Reader Professional - це перша альтернативна читалка для. LIT і. CHM файлів що не використовує компоненти Microsoft Reader або Microsoft HELP. Також можливо використовувати ICE Book Reader Professional як елементарний конвертер файлів: TXT-HTML, HTML-TXT, TXT-DOC, DOC-TXT, PDB-TXT, LIT-TXT, FB2-TXT і т.д. з конвертацією різних кодових сторінок.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 42
Rambler's Top100